Lai nokļūtu bērnudārzā, mammām ar bērniem jāpārvar bīstams ielas posms

0 komentāri

Bērnudārza Kamolītis bērnu vecāki ir norūpējušies – lai piekļūtu iestādei Iļģuciema ielā, jāpārvar bīstams ceļa posms, kur nav ne ietvju, ne pienācīga apgaismojuma. Arī ceļš tiek tīrīts pavirši, kas māmiņām ar ratiem nokļūšanu līdz bērnudārzam padara par riskantu piedzīvojumu.

Māra, kura katru rītu uz bērnudārzu pavada trīs bērnus, parasti spiesta izvēlēties ielas brauktuvi. ”Pirmkārt, nav ceļš, kur iet gājējiem. Otrkārt, arī mašīnām vajag vietu, kur stāvēt,” stāsta Māra, atzīstot, ka nākas iet teju pa ielas vidu, ”nav kur palikt vienkārši.., bet tad, kad lietus līst, peļķes ir gar ceļa malām. Mums jāiet pa peļķēm. Šādā laikā (ziemas-red.) ceļš nav tīrīts, ejam pa ielas vidu.” Arī Svetlana, kas savu bērnu ved uz Kamolīti, atzīst, ka no rītiem atvest bērnu ir grūti satiksmes dēļ. ”Mašīnas brauc turpu, šurpu. Diezgan grūti ar bērnu,” atzīst Svetlana.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vecāki un dārziņa vadība par šo nedrošo Iļģuciema ielas posmu ziņojuši Rīgas domes Satiksmes departamentam. Māra stāsta, ka pašvaldība esot atklājusi, ka plānots izvietot trīs ” guļošos policistus”, bet par papildus apgaismojumu vai gājēju pāreju nekas nav ticis minēts.

Rīgas Domes Satiksmes departamenta pārstāve Ilze Dišlere norāda, ka uz Iļģuciema ielas ietvi izbūvēt gluži vienkārši nav iespējams, jo pati iela ir šaura. Tāpat nav iespējams atpirkt ielai blakus esošos īpašumus, lai uzbūvētu gājēju trotuāru.

Vairāk skaties video!

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas