Lai lasa akmeņus un stāda kokus! Šādus darbus lauksaimnieki ir gatavi uzticēt bēgļiem

0 komentāri

Imigrantiem Latvijā jādzīvo cilvēcīgos apstākļos, tomēr viņiem jāzina latviešu tautas tradīcijas un tradicionālais dzīvesveids, kas ir cieši saistīts ar laukiem un lauksaimniecību, uzskata biedrība Lauksaimnieku apvienība.

Biedrība vēlas, lai iebraukušie bēgļi Latvijā tiktu nodarbināti pēc iespējas ātrāk, tostarp laukos. Pēc Lauksaimnieku apvienības domām Imigrantiem jādod iespēja strādāt kaut visvienkāršākos darbus,  piemēram, jaunaudžu stādīšana mežos un akmeņu lasīšana laukos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Pēc tikšanās ar Labklājības ministrijas un Iekšlietu ministrijas pārstāvjiem esam nonākuši pie secinājuma, ka jau esošās iespējas – darbavietas, ko piedāvā lauki, ir jāizmanto, diskutējot par imigrantu nodarbināšanu, tādējādi mazinot slogu uz budžetu, kur tā jau pietrūkt naudas skolotāju un mediķu algām,” uzskata Lauksaimnieku apvienības izpilddirektors Dīns Cielavs.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas