Lai cīnītos ar kapu zagļiem, akmeņkaļi iesaka izmantot marķēšanu

0 komentāri

Lai cīnītos ar kapu apzadzējiem, akmeņkaļi iesaka izmantot marķēšanu. Vai tiešām drīz marķēsim ne tikai automašīnu spoguļus, bet arī kapu piederumus.

Pavasarī Marina kopā ar tuviniekiem pasūtīja kapu apmalītes, ko uzlikt uz pāragri mūžībā aizgājušā vīra kapa. Pirms pāris nedēļām marmora apmales bija gatavas un noliktas tur, kur tām jābūt. Sestdien atbraucot apraudzīt ģimenes kapavietu, Marina gandrīz saļima, ieraugot, ka kapu kopiņas apzagtas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Apzagtie kapi – nozagtās kapu apmalītes – mani šokēja. Es diennakti raudāju, diennakti. Svētdien atkal braucu šurp, lai tiktos ar firmas pārstāvi, kurš iekārtoja kapavietu, lai aprunātos ar viņu. Viņš jau mani gaidīja un izstāstīja, ka kaps apzagts jau pirms divām nedēļām, un šovasar Beberbeķos tas ir ceturtais gadījums, un daudzi cilvēki cietuši vēl vairāk. Mums nozagtas tikai apmalītes, bet citiem arī nožogojums.
Marina saka, ka par zādzību ziņos policijai, taču vienlaikus viņa labi saprot, ka zagļus atrast būs ļoti grūti. Tieši tāpēc sieviete vēlas brīdināt citus kapu apmeklētājus.

Lai cilvēki, kuriem šeit ir tuvinieku kapi, būtu vērīgi pret apkārtējiem. Acīmredzami šeit darbojas profesionāļi, jo, lai nozagtu tik lielas un smagas lietas, nepieciešama gan tehnika, gan stipras rokas.

Pēc sarunas ar Marinu dodamies pie Beberbeķu kapu neoficiālā uzrauga Dmitrija, kurš te katru dienu tirgo kapakmeņus, apmalītes un nožogojumus, kā arī pieņem jaunus pasūtījumus. Vīrietis saka, – zagļus novaktēt ir ļoti grūti. Cilvēki nāk un iet, bet visiem pavaicāt, ko viņi šeit dara, nav iespējams.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas