Lai apskatītu Baltijas jūrā nogrimušos “spoku” kuģus, nākotnē vajadzēs atļauju

0 komentāri

Izmaiņas likumdošanā, kas sākušas savu ceļu Saeimā, paredz izmaiņas attiecībā uz piekļuvi nogrimušiem kuģu vrakiem. Ja šobrīd tos apskatīt un dažādus priekšmetus no tiem izcelt var jebkura persona, tad nākotnē šāda rīcība var tik pielīdzināta melnajai arheoloģijai, par ko draud kriminālatbildība.

Kā ziņo LNT, likumprojekta izstrādes laikā paredzēts definēt, kur un pie kādiem apstākļiem niršana tomēr būtu pieļaujama. Paredzams, ka nākamreiz pie likumprojekta deputāti atgriezīsies rudenī. Līdz tam tiek gaidīti ieinteresēto pušu priekšlikumi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Vai visi vraki ir zināmi? Laikam nē. Bet šī karte būs nepieciešama, lai norādītu atļautās vietas un aizliegumus. Būs jāizņem atļaujas uz 30 dienām un tas maksās 30 eiro. Būs rajoni, kur niršana aizliegta pilnībā,” virzīto likumprojektu komentā Saeimas deputāts Ingmārs Līdaka.

Skaties video un uzzini vairāk!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas