Labi darbi iedvesmo. Iesaisties un palīdzi piepildīt bērnu sapņus!

20 komentāri

Katram no mums ir kāds sapnis, kuru vēlamies piepildīt. Dažiem to izdodas piepildīt pašiem, taču dažiem nepieciešama palīdzība. Lai Latvijā būtu vairāk piepildītu sapņu, InCREDIT GROUP sadarbībā ar TV3 aicina visus bērnus piedalīties labdarības projektā Piepildi savu sapni!

Vai arī Tu jau sen lolo kādu sapni? Par jaunu velosipēdu? Tautas tērpiem tavam deju kolektīvam? Raksti vēstuli uz TV3, Dzelzavas ielā 120G, Rīgā, LV-1021 un, iespējams, tieši Tavs sapnis piepildīsies!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Projektā aicinām piedalīties ikvienu Latvijas bērnu, kolektīvus, draugus vai interešu grupas, kuriem ir nepieciešama palīdzība jebkura sapņa īstenošanai – gan dažādu mantu iegādei, gan veselības uzlabošanai, gan arī citiem sapņiem, jo bērnu sapņiem jāpiepildās!

Pieteikuma vēstules gaidīsim līdz 01.12.2015. Lūdzam tajā norādīt:

 • Informāciju par sevi, savu kolektīvu vai grupu;
 • Sapņa aprakstu;
 • Konktaktinformāciju – adresi un tālruni;

Bērnu sapņu piepildīšana sāksies jau 23.11.2015. Atlasi veiks InCREDIT GROUP un TV 3 darba grupa, kura izvērtēs nepieciešamāko sapņu realizēšanas iespējas un to finansēšanu.

Vairāk informācijas: piepildisapni.lv

Skaites video:

20 komentāri

TOP komentāri

 • Latviete
  +3

  Latviete

  gribētos zināt kad bus rezultati ???

  16.12.2015 20:50

 • krists
  +2

  krists

  Es gribētu riteni bmx jo mana ģimene nevar atļauties mans epasts krists.goldbergs3@inbox.lv telefona numurs 28287462 dzīvoju alsungā krasta ielā 7-13 pasta indeks LV-3306 es ļoti gribu bmx riteni es būšu laimīgs lūdzu mācos Alsungas Vidusskolā eju 5.klase maniem draugiem ir bmx ritenis bet man nav es gribu ar viņiem braukāties.

  10.12.2015 15:54

 • Viktorija
  +2

  Viktorija

  Es veletos portativo datoru, lai taisitu prezentacijas. Visiem klasesbiedriem ir portativais dators, bet man nav. Man nevar atlauties kaut ko tadu. Mums nav tik naudas.

  06.12.2015 18:55

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas