”Labās gribas uzņēmējs”: Ghetto games

0 komentāri

Bez tabu jūs turpina iepazīstināt ar MTG kanālu TV3 un TV3+ sociālā projekta ”Labās gribas uzņēmējs” konkursa pretendentiem. Projekta mērķis ir atrast cilvēkus, kuru idejas un darbošanās spēj padarīt bērnu pasauli un dzīvi labāku. Projekta uzvarētājs saņems finansiālu atbalstu 45 000 eiro, lai sāktu vai turpinātu realizēt savu ideju

Ghetto futbols, ghetto hokejs, ghetto basketbols, ghetto florbols – vairāk kā 15 sporta veidi, kuros ikviens bērns, pusaudzis un jaunietis var nākt pārbaudīt savas iemaņas un prasmes sacenšoties ar vienaudžiem. Ghetto games šobrīd ir lielākā ielu kultūras un jauniešu kustība Latvijā, kura sniedz jauniešiem iespēju pozitīvā vidē regulāri sportot un veselīgi pavadīt laiku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas