Laba ziņa! Vācijā pazudusī Latvijas pilsone ir atrasta!

4 komentāri

Vācijā atradusies bezvēsts pazudusī sieviete no Latvijas – Viktorija Kozļaka, atsaucoties uz policijas teikto, vēsta organizācija BezVests.lv.

Īpaša pateicība tiek teikta Vācijas policijai, kas aktīvi iesaistījās pazudušās sievietes meklēšanā, kā arī visiem tuviniekiem un draugiem, kas visiem spēkiem centās sadzīt pēdas pazudušajai Viktorijai.

Dārgie Viktorijas Kozļakas draugi un paziņas, Jūsu palīdzība ir nenovērtējama: Jūs ļoti palīdzējāt ar saviem zvaniem un telefonu ekrānšāviņiem no sarakstes ar Viktoriju ātrāk atrast galus. Policija izsaka Jums pateicību. Pateicoties jūsu palīdzībai, meklēšana aizņēma mazāk laika,” piektdien, 15. janvārī, ierakstīts BezVests.lv Facebook lapā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jau ziņojām, ka tuvinieki lūdza palīdzību 28 gadus vecās Viktorijas Kozļakas meklēšanā. Sieviete 29. decembrī pēdējo reizi sazinājās ar savu mammu, teikdama, ka 30. decembrī ar autobusu mēros ceļu no Berlīnes uz Rīgu. Tad viņa pazudusi.

Foto

4 komentāri

TOP komentāri

 • Edite Sprenka /Klubure/
  +1

  Edite Sprenka /Klubure/

  VAI AIZKAPA BUSINA DURVJU KAPSLIM GARAM. ?

  16.01.2016 19:04

 • Skaidra
  0

  Skaidra

  Jauna sieviete , bet vējš vai putni galvā ......

  19.01.2016 13:54

 • Skaidra
  0

  Skaidra

  Regulāri pazūd cilvēki , bet , kad atrodas , tad policija klusē kā partizāni . Galu galā ceru , ka tie , kas atradušies , saņēmuši kārtīgu brāzienu no tuviniekiem ! Kā var aizlaisties no bērnu namiem , aprūpes centriem , ģimenes ? Es saprotu , mežā var apmaldīties , bet lielāko tiesu visiem ir mob. telefoni , tā ir totāla bezatbildība no atradušos cilvēku puses jebkurā vecumā .

  19.01.2016 13:52

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas