Laba ziņa! Ogres slimnīcā atradies sirms kungs, kurš pārdzīvojis insultu un bija pazudis bez vēsts

1 komentārs

“Laba ziņa! Bezvēsts pazudušais 73 gadu vecs Ivars Kalniņš atrasts Ogres slimnīcā, pateicoties mediķiem, kuri pārmeklējuši nezināma, veca cilvēka apģērbu un atraduši zīmīti ar viņa vārdu, uzvārdu un adresi un sazinājušies ar radiem,” raksta pazudušu cilvēku meklēšanas organizācijas BezVests.lv pārstāvji.

2016. gada 29. aprīlī ap plkst. 11.30 73 gadus vecais Ivars Kalniņš izgāja no savas dzīvesvietas Rīgā, Ķengaragā, Maskavas ielā 285 un nepārnāca.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Radinieki pastāstīja, ka draugu vai paziņu, pie kā doties, sirmgalvim nav, bet insulta rezultātā viņš ir zaudējis runu, taču ir adekvāts. Jau iepriekš ir gadījies, ka kungs patvaļīgi devies pastaigā, bet parasti pēc trīs stundām viņš vienmēr atgriezies mājās.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Guntra
    0

    Guntra

    Tikai ,interesanti, kā viņš no Rīgas ir gadījies Ogres slimnīcā?

    04.05.2016 20:58

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas