Kurzemes policija lūdz palīdzību! Nīcas novadā pazudis cilvēks

5 komentāri

Šo pēcpusdien ap plkst. 16.00 Nīcas pagastā, netālu no Sikšņiem, aizgāja sēņot mežā un apmaldījās Aleksandrs Mischenko. Viņš līdz šim brīdim nav atgriezies, tādēļ Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvalde lūdz palīdzību!

Vīrietis dzimis 1954. gadā, viņa pazīmes – gara auguma, sirmiem matiem, bija ģērbies gaišas krāsas džinsu biksēs un rūtainā džemperī. Vīrietis slimojis ar insultu, tādēļ staigājot pieklibo.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pazudušā vīrieša meklēšanā ir iesaistīta Valsts policija, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests, kā arī Valsts meža dienests.

Ja jums ir zināma šīs personas atrašanās vieta, lūdzam nekavējoties ziņot policijai, zvanot pa tālr.: 63404602, 110 vai vēršoties personīgi tuvākajā policijas iecirknī!

Foto: Valsts policija

Foto: Valsts policija

5 komentāri

TOP komentāri

 • zebra
  +1

  zebra

  Aleksandrs Mischenko- vai tad no latviešu valodas jau pazudis " š" burts?!

  29.09.2015 20:16

 • pase
  0

  pase

  Visiem, kas pieņēmuši Krievijas pilsonību,pasē raksta ne jau vairs latviešu alfabēta burtiem.

  30.09.2015 15:23

 • Zane
  0

  Zane

  Visi sacelti kājās.

  29.09.2015 21:20

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas