Dainis Īvāns liek noprast, kurš iemīļots Latvijas komponists, iespējams, bijis čekas ziņotājs!

1 komentārs
Dainis Īvāns liek noprast, kurš iemīļots Latvijas komponists, iespējams, bijis čekas ziņotājs!
LETA

Bijušā tautfrontieša Daiņa Īvāna rokās reiz nonākusi bijušā čekas virsnieka Māra Dreijera piezīmju grāmatiņa, kurā bija saraksts ar viņa iecienītākajām kontaktpersonām. Sarakstā bijuši daudzi uzvārdi, tostarp Latvijā pazīstams un ļoti iemīļots komponists, ”kurš dīvainā kārtā pēdējā laikā sācis pūst Krievijas stabulē,” tā intervijā laikrakstam Latvijas Avīze pauda Dainis Īvāns.

Bijušais Latvijas Tautas frontes (LTF) vadītājs paudis: ”Kad savelku toreiz piezīmju grāmatiņā lasīto un ”pēkšņās” izmaiņas cilvēku domāšanā tagad, man sāk likties, ka tas nāk ne no vecuma muļķības”, netieši norādot uz komponistu Imantu Kalniņu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Skaidrs, ka tie cilvēki [kas reiz ziņojuši VDK – red.] nav mainījušies un viņos joprojām ir verdziskais aģenta, ostītāja un labuma meklētāja gars. Skaidrs arī, ka Krievija savus iemidzinātos čekistus sāk atmodināt. Šiem cilvēkiem bija un ir ko slēpt, tāpēc viņus var ļoti viegli šantažēt. Par to nav šaubu, jo čekas metodes Krievijā nav mainījušās,” pauda D. Īvāns.

Imantdienas bez ImKas – komponists nevēlas uz skatuves nest sarūgtinājumu par politiku

Imantdienu tradīcija turpinās, taču šogad – bez paša Imanta Kalniņa. Komponists TV3 Ziņām atklāja, ka nevēlas uz skatuves nest savu sarūgtinājumu par politiku. Pārdomas par politiku Imantam Kalniņam rosinājušas pieņemt lēmumu, ka šogad izņēmuma kārtā viņš Imantdienās nepiedalīsies.

Imants Kalniņš bija starp tiem izredzētajiem, kas balsoja par Latvijas Neatkarības deklarāciju, viņš uzrunāja Tautas frontes kongresu, aktīvi darbojās politikā, taču tagad secina, – par Latviju šodien ir liela vilšanās.

1 komentārs

TOP komentāri

  • haralds elceris
    +1

    haralds elceris

    "Skaidrs, ka tie cilvēki [kas reiz ziņojuši VDK – red.] nav mainījušies un KA viņos joprojām ir verdziskais aģenta, ostītāja un labuma meklētāja gars." - tā varētu būt ar КГБ šestakiem aiz pārliecības, ne ar tiem, kurus kā piespieda sadarboties. cita lieta, ja spiež joprojam.

    25.09.2015 20:57

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas