“Kur ir tas nelietis, kas mani atstāja mežā?” Nāvei nolemtais suņuks meklē saimnieku

5 komentāri

Pirms pāris dienām Bolderājas mežā netālu no karjera kāda sieviete atradusi pie koka piesietu suni, kurš tur atstāts nomiršanai bada nāvē.

Skaidrīte pirms pāris dienām devās uz mežu sēnēs, taču uzskrēja virsū daudz lielākam atradumam. Pie kāda resna bērza meža vidū viņa atrada ķēdē piesietu pieaugušu suni. Sieviete domājusi, ka suns kādam pieder un aizgājusi mājās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tomēr nemiers viņu dīdījis visu nakti, un jau no rīta pensionāre nākusi skatīties, vai suns vēl ir uz vietas. Dzīvnieks bijis turpat, un tad jau bija skaidrs, ka dzīvnieku nav atstājis sēņotājs.

Skaties foto:

Vispirms novārgušais suns nonācis daktera Beinerta klīnikā, kur nomazgāts, sapotēts un pabarots, bet tālāk četrkājainais draugs aizbraucis uz Ulubeles patversmi Līčos, kur izies atlabšanu un gaidīs jaunu saimnieku.

Vismaz divas nedēļas suņu puika pavadīs karantīnā un izies intensīvu atlabšanas programmu. Kamēr četrkājainais draugs veseļojas, mūsu uzdevums ir palīdzēt atrast viņa saimnieku vai vismaz to nelieti, kurš aizveda dzīvnieku uz mežu un atstāja mokošā nāvē.

Ja jūsu rīcībā ir lietderīga informācija, kas saistīta ar vardarbību pret šo suni, ziņojiet Ulubeles darbiniekiem pa tālruni: 27803333 vai Degpunktā komandai pa tālruni: 22000112.

Skaties video:

Varbūt arī tu vari kādam kļūt par vislabāko saimnieku pasaulē. Vai arī vari ziedot suņu patversmei, zvanot pa tālr.: 90006388. Viens zvans – ziedojums 1,42 eiro apmērā.

5 komentāri

TOP komentāri

 • Lelde
  +4

  Lelde

  Nekas nepaliek nesodīts, tam necilvēkam, kuram roka cēlās slēgt ķēdēs paša suni atstāšanai mežā mokošai nāvei, ātrāk vai vēlāk viss nāks atpakaļ. Karmas likumi nesnauž.

  20.09.2015 11:44

 • Sandra
  +3

  Sandra

  Asaras birst. Tādiem neliešiem nošaušana par vieglu.

  20.09.2015 08:06

 • doremi
  +3

  doremi

  aarpraats ...ko tik neidomaa cilveeka praats ..pašu ta piesiet

  19.09.2015 13:00

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas