Kūlas dedzināšanas sezona atklāta ar vērienu! Pagājušajā diennaktī dzēsti 27 ugunsgrēki

0 komentāri

Sākušies ikgadējie ziemas izskaņai raksturīgie kūlas ugunsgrēki – aizvadītajā diennaktī Latvijā fiksēti un dzēsti jau 27, liecina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) sniegtā informācija.

Savukārt visās aizvadītajās brīvdienās kopā dzēsti 49 kūlas ugunsgrēki, un to kopējā degšanas platība bija vairāk nekā 22 hektāri.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lielākie kūlas ugunsgrēki izcēlās Ventspils novada Zlēku pagastā, kur pērnā zāle dega astoņu hektāru platībā, un Jelgavas novada Vilces pagastā, kur sausā zāle dega četru hektāru platībā.

Šogad kopumā bijuši jau 114 sausās zāles dedzināšanas gadījumi, un pirmais no tiem tika reģistrēts 2. februārī Ķekavas pagastā. Par kūlas dedzināšanu draud naudas sods līdz 700 eiro.

Sodīt var arī zemju īpašniekus, kas pieļāvuši, ka viņu teritorijā ir iespējama kūlas dedzināšana.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas