Kūlas dedzināšanas sērga: pagājušajā diennaktī degusi 56 hektāru liela platība

0 komentāri

Kūlas dedzināšanas sērga turpinās. Pagājušajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās dzēst 58 kūlas ugunsgrēkus, kuru kopējā degšanas platība bija vairāk nekā 56 hektāri.

VUGD atgādina, ka kūlas dedzināšana ir aizliegta un par to var tikt piemērots administratīvais sods! Kūlas dedzināšana ne tikai apdraud cilvēku īpašumu, veselību un dzīvību, bet arī rada būtisku kaitējumu dabai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Aizvadītajā diennaktī lielākās kūlas degšanas platības bija: 5 hektāri – Bērzes ielā Dobelē; Salaspils novada Zeltiņos, Ļermontova ielā Daugavpilī; 4 hektāri – Tukuma novada Slampes pagastā, Brjanskas ielā Daugavpilī; 3 hektāri – Babītes novada Salas pagastā; 2,5 hektāri – Rundāles novada Rundāles pagastā; 2 hektāri – Ķekavas novada Ķekavas pagastā, Olaines novada Olaines pagastā, Patversmes ielā Daugavpilī, Daugavpils novada Lauceses pagastā; 1,5 hektārs – Saldus novada Kursīšu pagastā; 1 hektārs – Babītes novada Babītes pagastā, Jelgavas ielā Piltenē, Zvaigžņu ielā Daugavpilī.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas