Kučinskis un skolotāji. Beidzot notiks premjera ilgi gaidītā tikšanās ar pedagogiem

0 komentāri

Pēc vairākkārtēja pedagogu arodbiedrības lūguma šodien beidzot notiks premjera Māra Kučinska tikšanās ar skolotājiem. Tajā piedalīsies arī Izglītības un zinātnes ministrijas pārstāvji.

Tikšanās laikā tiks pārrunāti būtiskākie jautājumi izglītības un zinātnes jomā, tostarp arī jaunā pedagogu darba samaksas sistēma. Pedagogu arodbiedrība pauž cerību, ka pēc šīm sarunām beidzot būs skaidri zināms, kādas pārmaiņas pedagogus sagaida jaunajā mācību gadā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Līdz šim notikušās arodbiedrības un ministrijas sarunas gan beigušās bez vienošanās, jo ministrija neesot piekāpusies nevienam arodbiedrības iebildumam. Tikmēr ministrija norāda, ka gadījumā, ja arodbiedrība nepiekāpsies, skolotāji reformai rezervētos šogad deviņus un nākamajos gados vismaz 27 miljonus eiro var zaudēt vispār. Valdība par šo jautājumu lems nākamo otrdien.

Pedagogu arodbiedrība ir arī neapmierināta ar to, ka netiek ievēroti nekādi termiņi, jo sākotnēji tika solīts, ka pedagogiem skaidrība par atalgojuma modeli būs līdz mācību gada beigām, bet patlaban šis termiņš ir atlikts līdz 5. jūlijam. Skolotāji norāda, ka nav korekti pedagogus turēt neziņā par algas un slodzes apmēru.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas