Kučinskis tomēr kļūs par Saeimas deputātu

0 komentāri

Pašreizējais Latvijas Lielo pilsētu asociācijas izpilddirektors Māris Kučinskis kļūs par Saeimas deputātu. Lai gan uzreiz pēc vēlēšanām viņš paziņoja, ka pašreizējā Saeimas sasaukumā darbu nesāks, savu viedokli politiķis tagad mainījis, savus sākotnējos paziņojumus nodēvējot par pārlieku emocionāliem.

Tagad Kučinskis skaidro, ka esot vienojies ar Lielo Pilsētu asociāciju, ka viņš nezaudēs darbu šajā organizācijā arī kļuvis par Saeimas deputātu. Turklāt Kučinskis vairs neredzot iemeslu izvairīties no politiskās darbības, jo rudenī pats gatavojas startēt Saeimas vēlēšanās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Saeimā viņš stāsies Eiropas Parlamentā ievēlētās Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) deputātes Ivetas Grigules vietā. Grigule ZZS sarakstā startēja ar trešo numuru un bija vienīgā, kas no šī saraksta tika ievēlēta. Viņa īstenoja ļoti plašu reklāmas kampaņu, kuru neviennozīmīgi vērtē arī viņas pašas partija.

Nākamreiz, visticamāk, vēlētāji Griguli neievēlēs – tā šorīt 900 sekundēs izteicās Zaļo un zemnieku savienības valdes priekšsēdētājs, labklājības ministrs Uldis Augulis.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas