Kučinskis: mūsu neatkarība ir mūsu visu kopējā vērtība

0 komentāri
Kučinskis: mūsu neatkarība ir mūsu visu kopējā vērtība
Foto: LETA

Latvijas neatkarība ir mūsu visas tautas kopējā vērtība – šādu viedokli, apsveicot iedzīvotājus 4. maijā, pauž ministru prezidents Māris Kučinskis. Viņa apsveikums Latvijas iedzīvotājiem:

Rakstīt apsveikumus valsts svētkos ir saviļņojoši. Vienmēr ir sajūta, ka visi īstie vārdi jau ir pateikti, un visi atmiņu stāsti ir izstāstīti un uzklausīti. Tomēr tā nav!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šogad daudzi no mums, domās pārlūkojot savu tuvinieku un draugu loku, atklātu, ka daudzu, kas piedzīvoja 1990. gada 4. maiju mums līdzās vairs nav. Viņu vietā ir nākuši daudzi citi – jauni, trauksmaini, cerību pārpildīti. Tieši viņu dēļ ir svarīgi atcerēties Neatkarības deklarācijas pasludināšanas dienu.

Tie ir svētki visiem tiem, kuri toreiz stāvēja pie Augstākās padomes nama un ar asarām acīs skaitīja līdzi katram vārdam “Par”. Tie ir svētki tiem, kuri katru rītu modina bērnus, lai vestu viņus uz skolu, tiem, kuri, vārot rīta kafiju, ar bažām domā par gaidāmo darba dienu. Arī tiem, kuri, būdami svešumā, domā par sev tuvajiem Latvijā.

Tie ir svētki mums visiem, tiem, kuri atzīst savas kļūdas, un tiem, kuri tās neatzīst. Mūsu neatkarība ir mūsu visu kopējā vērtība, tā ir visu mūsu kopējā Latvija!

Lai visiem mums priecīgi svētki!

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas