Kučinskim ir ideja bēgļu jautājumā! 60% sabiedrības tā patīk!

3 komentāri

Publiski izskanējušās aplēses liecina, ka Eiropas Savienībā šogad varētu ierasties vēl apmēram miljons bēgļu. Latvijas nostāja šobrīd ir, ka mūsu valsts vairāk bēgļu, kā iepriekš nolemts, nevarēs uzņemt. Premjerministrs Māris Kučinskis uzskata, ka Latvijai drīzāk vajadzētu novirzīt līdzekļus, lai mazinātu bēgļu plūsmu uz Eiropu, nekā uzņemt patvēruma meklētājus savā valstī.

Jaunas aptaujas dati rāda, – lielākā daļa (60%) Latvijas iedzīvotāju piekrīt šim Māra Kučinska piedāvājumam. Tikmēr ceturtā daļa (26%) nepiekrīt idejai, ka mūsu valstij finanšu līdzekļus drīzāk vajadzētu novirzīt bēgļu plūsmas uz Eiropu samazināšanai, nevis patvēruma meklētāju uzņemšanai pašu valstī. Interesanti, ka 14% iedzīvotāju nav konkrētas nostājas šajā jautājumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Skaties video!

Eiropas Savienībā šogad varētu ierasties miljons bēgļu, saka Rinkēvičs

Patvēruma meklētāju skaitu precīzi nevar prognozēt, taču arī publiski izskanējušās aplēses liecina, ka Eiropas Savienībā (ES) šogad varētu ierasties vēl apmēram miljons bēgļu, tā trešdien Saeimas Eiropas lietu komisijas sēdē sacīja Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs.

Teju miljons bērnu Āfrikā cieš no bada, liecina ANO apkopotie dati

Postošā sausuma dēļ, kuru izraisījušas krasas klimata pārmaiņas, iedzīvotājiem jācieš no ūdens un pārtikas trūkuma.

Vissmagāk divus gadus ieilgušais sausuma periods skāris tieši bērnus, un nepieciešama steidzama rīcība, lai situāciju mainītu, tā norāda Apvienoto Nāciju Starptautiskais Bērnu fonds.

3 komentāri

TOP komentāri

 • Igors Žuks
  +2

  Igors Žuks

  nedrīkst rakstīt "Jaunas aptaujas dati rāda, – lielākā daļa (60%) Latvijas iedzīvotāju piekrīt šim Māra Kučinska piedāvājumam." ja reāli neesat aptaujājuši visus, jāraksta no aptaujātiem respondentiem, jo manu viedokli jūs neesat prasijuši

  18.02.2016 10:50

 • Janis Jonins
  0

  Janis Jonins

  atbalstu

  19.02.2016 10:33

 • haralds elceris
  0

  haralds elceris

  Kučinskis ne vienīgais, kam ir ideja bēgļu jautājumā! ne 60% sabiedrības tā patīk, bet 60% aptaujāto un ≈ 60% sabiedrības tā patīk, ja sabiedrības locekļi aptaujai izvēlēti proporcionāli pēc vecumiem, izglītības, saprašanas, tautības, politiskās pārliecības un profesijām, nevis kā Saeimā, kur saldofōni un lumudurātōri pārstāvēti superproporcionāli, bet cilvēki, kuri domājot lieto smadzenes, subproporcionāli !
  Latvijas nostāja šobrīd ir, ka mūsu valsts vairāk bēgļu, kā iepriekš nolemts, nevarēs uzņemt. āha. tāda bija arī, kad bija nolemts uzņemt tikai 250 "bēgļus" un Nelaimdo†a Lēnuma meloja kā seks, ka vairāk ne,
  https://www.youtube.com/watch?v=ZbLNwWRidis
  https://www.youtube.com/watch?v=zVzF_WwaGgE
  nepagāja ne 1/2 gads, kā jau 3X vairāk. noapaļojot par kārtu gadā aug jāuzņemamo "bēgļu" skaits. tas ir ≈ 7 500 000 2020. gadā.

  18.02.2016 17:52

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas