Krīze veselības nozarē: Kučinskim ir jāpanāk kompromiss ar Belēviču

1 komentārs

Kritika par notiekošo veselības nozarē izskan no valsts augstākajām amatpersonām, norādot, ka vienkārši papildu naudas piešķiršana bez nopietniem pamatojumiem nenotiks. Premjerministrs Māris Kučinskis ir paredzējis tiksies ar veselības ministru Gunti Belēviču.

Valdība vēlas palielināt budžeta deficītu par vienu procentu, lai finansētu nozari, pret ko ir fiskālās disciplīnas padome un arī tirdzniecības un rūpniecības kamera.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Taču premjers intervijā 900 sekundēm solīja, ka vienkārša naudas piešķiršana nenotiks pirms nebūs skaidrība – kam, kad un kāpēc tiks piešķirti līdzekļi. “Jādefinē, kā var pakāpeniski kāpināt naudu nozarei… Nevar tā pa labi, pa kreisi,” norādīja Kučinskis.

Savukārt Latvijas Ģimenes ārstu asociācijas vadītāja Sarmīte Veide, neapmierināta ar valdības vadītāja un veselības ministra darbu, plāno protesta akcijas: “Noteikti ir vajadzīgs palielināt finansējumu veselības aprūpei, to, ka mēs kontrolējam, skatāmies vai racionāli tiek izmantoti līdzekļi, to visu var darīt paralēli, bet, ja nepieliks pāris 100 miljonu finansējumu veselības aprūpei, tā vienkārši sabruks, un mēs redzam, ka pāris desmiti miljoni neko nedos”

Ar ģimenes ārstiem Belēvičs plāno tikties piektdien, savukārt nākamnedēļ Valsts prezidents Raimonds Vējonis izsaucis pie sevis nozares ministru, lai izrunātu, kā tieši Belēvičs plāno mainīt krīzes situāciju

1 komentārs

TOP komentāri

  • Nu re
    0

    Nu re

    Kredīti ir jāatmaksā!

    15.04.2016 10:51

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas