Krītoša ledus dēļ ierobežo satiksmi uz Vanšu tilta

0 komentāri

Sniega un apledojuma dēļ apgrūtināti braukšanas apstākļi uz visiem autoceļiem.  Rīgā no vantīm krītoša ledus dēļ šopēcpusdien bija ierobežota satiksme, un slēgta gājēju ietve uz Vanšu tilta virzienā no Pārdaugavas uz centru. Sniegputeņa dēļ  traucēta aviosatiksme arī starptautiskajā lidostā Rīga.

Šobrīd mazinājušās vien bažas par plūdu draudiem Rīgā, jo vējam pierimstot, ūdens līmenis nedaudz krities. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests šobrīd gan ir gatavs palīdzēt, ja radīsies nepieciešamība evakuēt cilvēkus no applūstošajām teritorijām, jo ūdens līmeņa celšanās jau šovakar esot atkal iespējama.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas