Aizdomas par Jūrmalas tiesnešu godaprātu; veiks pārbaudes

0 komentāri

Pirms neilga laika Jūramlas tiesa atcēla spriedumu bijušajam Jūrmalas mēram Raimondam Munkevicam, pamatojot šādu lēmumu ar pārkāpumiem kriminālprocesā. Uzmanību šim faktam pievērsusi Tieslietu ministrija, kura šodien saņems pilnu tiesas lēmumu un sāks pārbaudi saistībā ar Jūrmalas pilsētas tiesas tiesnešu rīcību.

R. Munkevics un kādreizējais pilsētas ātrās palīdzības valdes loceklis Normunds Pīrants apsūdzēti kukuļošanā, lai panāktu labvēlīgu domes balsojumu R. Munkevicam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Janvārī Jūrmalas pilsētas tiesa četru gadu cietumsodu ar mantas konfiskāciju piesprieda R. Munkevicam, bet N. Pīrantam tika piespriests trīs gadu cietumsods ar mantas konfiskāciju. Pēc tam sākās apelācijas un pēdējā sēdē, iespējams, tika atklāti kriminālprocesa pārkāpumi, proti, tiesas apspriedes noslēpuma atklāšana.

Kā tālāk risināsies šis jautājums, būs zināms vēlāk, kad to būs izvērtējusi Tieslietu ministrija un arī tiesa.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas