Krievu tūristu vietā Jūrmalu tagad vairāk apmeklē eiropieši

1 komentārs

Prokremliskā biedrība GVD Baltija, kura nonākusi Drošības policijas redzeslokā, ir uzņēmusi dokumentālu īsfilmu par situāciju Jūrmalā Krievijas krīzes, sankciju un Ukrainas konflikta dēļ. Filmā Jūrmala nosaukta par rēgu pilsētu, kas izmirstot, jo tajā vairs neesot tūristu, īpaši no Krievijas. Vai tā tiešām ir – to sezonas pašā plaukumā skaidroja 900 Sekundes.

Kā izrādās arī rīta agrumā šajā kūrortpilsētā ir manāma visai liela rosība – uz ielas ir pārdošanas kioski, visi restorāni un kafejnīcas gatavojas darbam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tas, ka Jūrmalā vairs nenotiek festivāls Jaunais vilnis, nenozīmē, ka būtu būtiski samazinājies pilsētas apmeklētāju skaits un arī Dzintaru koncertzāle vasaras mēnešos nestāv dīkā – tajā notiek dažādu mērogu koncerti, kā arī citi pasākumi.

Jau vēstīts, ka Jūrmalā paviesojās arī Skaties.lv un pārliecinājās, ka šajā pilsētā notiekošais nebūt neatgādina Krievijas autoru uzņemtās dokumentālās filmas scenāriju.

Vai Jūrmala ir kļuvusi par spoku pilsētu?

Dzintaru koncertzāle arī bez Jaunā viļņa nestāv dīkā:

1 komentārs

TOP komentāri

  • Nu re
    +1

    Nu re

    Jau sen vajdzēja atbrīvot Jūrmalu no 'autrumu' invāzijas. Krievi veiksmīgi to izdarījuši.

    30.06.2015 13:35

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas