Krievu Pringles Latvijas veikalos

0 komentāri

Iegāju Rimi, jo gribēju čipsus – Pringles čipsus gribēju. Liels bija mans prieks, ka, pērkot divas pakas, es saņemšu dāvanu – kaut kādu pārnēsājamo tumbiņu. It kā nieks, bet man, kā jau kārtīgam latvietim, patīk lietas par brīvu. Aizdomas radīja tas, ka viss uz pakas bija krievu valodā. Aizgāju pie info dāmas, kura mani apgaismoja, ka nekādu tumbiņu es nedabūšu.

Tad nu jautājums – vai tā var?

Aculiecinieka foto

Aculiecinieka foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas