Krievija ar uzbrukumu Baltijas valstīm neiegūtu neko, uzskata NATO ģenerālis

2 komentāri

Krievijas prezidentam Vladimiram Putinam ir jāsaprot, ka iespējamā uzbrukuma Baltijas valstīm cena ir pārāk augsta un tam nebūs ne militāru, ne politisku ieguvumu. Šādu viedokli paudis Apvienoto spēku pavēlniecības Brunsumā komandieris ģenerālis Hanss Lotārs Domroze.

Intervijā aģentūrai LETA viņš norādīja, ka ASV rotācijas principa vārdā uz Eiropu varētu nosūtīt vienu savu brigādi, kas tradicionāli sastāv no trim bataljoniem. Šie spēki palīdzēs Eiropai dažādās mācībās, atgādinot par savu klātbūtni. Tāpat Domroze vērsa uzmanību uz to, ka, piemēram, Portugāle nosūtījusi savus pārstāvjus uz Lietuvu, demonstrējot, ka arī ziemeļu reģions ir nozīmīgs visai aliansei.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Piemēram, Lietuvas valsts atjaunošanas dienā sabiedroto gaisa spēki pārlidoja Viļņu, sūtot signālu – mēs esam ar jums. NATO palielina savas aktivitātes, taču tas nenotiek tikai Baltijā, bet līdz visai Melnajai jūrai. Visās šajās valstīs klātbūtnes palielinājums ir jau tagad redzams, un tas stiprinās atturēšanas politiku,” sacīja Domroze.

2 komentāri

TOP komentāri

  • Homērs Simpsons
    +1

    Homērs Simpsons

    Prieks kam krieviem iznicinata latvija? To tacu krievijai uzdavinas latvijas kangari brivas velesanas

    21.02.2016 16:21

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas