Krievija apgalvo, ka likvidējusi ieroču kontrabandas kanālu no Latvijas

0 komentāri

Krievijas Federālais drošības dienests (FDD) apgalvo, ka apturējis starptautiska noziedznieku grupējuma darbību, kas bija organizējis ieroču kontrabandas kanālu no Latvijas uz Krieviju.

Pārdodot ieročus Pleskavas apgabalā, esot aizturēts Latvijas pilsonis, kurš nelikumīgi nogādājis ieročus pāri Krievijas robežai, trīs Krievijas pilsoņi, kas bijuši nozieguma organizatori, kā arī pieci viņu līdzdalībnieki.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Noziedzniekiem esot konfiscēti vairāk nekā 30 šaujamieroči – automāti, pistoles, karabīnes, šautenes un revolveri, no kuriem daži bija aprīkoti ar klusinātāju. Tāpat konfiscētas detaļas 40 šaujamieroču izgatavošanai, 13 granātas, 15 kilogrami sprāgstvielu, detonatori un vairāk nekā 15 000 munīcijas vienību.

Latvijas iekšlietu ministra Riharda Kozlovska (V) padomniece Daiga Holma aģentūrai LETA teica, ka saistībā ar publiskajā telpā izskanējušo informāciju par Pleskavas apriņķī aizturēto Latvijas pilsoni, kas kopā ar trīs Krievijas pilsoņiem un viņu līdzdalībniekiem, iespējams, ir nodarbojušies ar ieroču kontrabandu, iekšlietu ministrs ir sazinājies ar Valsts robežsardzes, Drošības policijas un Valsts policijas vadību.

Šobrīd Krievija Latvijas pusei nav sniegusi nekādu informāciju par šo incidentu. Lai noskaidrotu notikušā apstākļus, Valsts policija ir sazinājusies ar Interpolu, savukārt Valsts robežsardze apliecina, ka aizturēšana nav notikusi uz Latvijas robežas.

Kamēr nav saņemta informācija no Krievijas puses, vēl pāragri izdarīt jebkādus secinājumus par notikušā apstākļiem, norādīja Holma.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas