Kremļa propagandists Filipss iekļauts “melnajā sarakstā” un izraidīts no Latvijas

0 komentāri

Latvijas drošības iestādes pieņēmušas lēmumu tā sauktajā melnajā  sarakstā ievietot Kremļa propagandistu Greiemu Filipsu, kurš 16. marta leģionāru atceres pasākumu laikā centās izprovocēt tā dalībniekus.

Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis šorīt 900 sekundēs sacīja, ka Filipss šonakt izraidīts no Latvijas uz Krieviju. Pats Greiems video straumēšanas vietnē Periscope publicējis videomateriālu, kurā apgalvo, ka no Latvijas izraidīts uz trim gadiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Videomateriāls, visticamāk, uzņemts brīdī, kad Filipss apmeklējis tualeti, jo fonā ir dzirdama tualetei raksturīga ūdens nolaišanas skaņa, bet pats filmētājs runā čukstus. Neilgi pēc Filipsa iznākšanas no tualetes viņam tiek pavēlēts izslēgt viedtālruni. Videomateriālā redzamas personas tumšzaļos formastērpos, kādi ir Latvijas robežsargiem.

Foto: Greiema Filipsa aizturēšana

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas