Krāšņi retro stila tērpi un pozitīvas emocijas Tvīda braucienā

0 komentāri

Sestdienas, 7. maija, pēcpusdienā Rīgas centrā norisinājies nu jau tradicionālais Tvīda riteņbrauciens.

Tajā piedalījušies vairāki desmiti dzīvespriecīgu, smaidošu velobraucēju, kas turklāt bija ģērbušies visdažādākajos retro stila tērpos – sākot ar 19.gadsimta frakām un beidzot ar 60.gadu rokenrola modi.

Vispirms Tvīda brauciena dalībnieki pulcējās Esplanādē, kur izrādīja gan savus tērpus, gan braucamos, turpat darbojās arī frizētava, kā arī retro foto stūrītis, kas jau ir neatņemama šī pasākuma sastāvdaļa.

Pats brauciens sākās ar visu dalībnieku kopbildi pie atjaunotā Latvijas Nacionālā mākslas muzeja, tālāk nesteidzīgi šķērsojot vecpilsētu un Kluso centru, un noslēdzās Spīķeru kvartālā – ar tradicionālo Tvīda karaļa un karalienes kronēšanu un balli.

Tvīda brauciens notika jau sesto gadu, un arī šogad izcilāko tērpu autoriem bija sarūpētas īpašas balvas.

Foto:

Skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas