Kozlovskis: Pirmie bēgļi Latvijā varētu ierasties šogad ziemā

1 komentārs

Pirmie bēgļi Latvijā varētu ierasties šogad ziemā, taču pagaidām nekas neliecina, ka bēgļu milzu plūsma, kas patlaban plūst cauri Ungārijai vai Grieķijai, varētu šķērsot arī Latviju, tā intervijā raidījumā 900 Sekundes pauda iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis.

Viņš akcentēja, ka tajā pašā laikā Latvija nav citādākā situācijā kā citas Eiropas valstīs, jo arī mūsu robežu šķērso personas, kuras var lūgt patvērumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vairāku gadu garumā Latvijā vairāk nekā tūkstoš personu lūgušas patvērumu, un 17 gadu laikā bēgļa statuss ir piešķirts 60 personām.

Situācija Eiropā bēgļu dēļ kļūst arvien draudīgāka un ir nekontrolējama. Kopumā paredzēts Eiropā izmitināt ap 120 000 bēgļu. Bēgļu krīzes dēļ uz ārkārtas sēdi šodien sanāks visu Eiropas Savienības valstu tieslietu un iekšlietu ministri. Ārkārtas sanāksmes vienīgais mērķis – risināt nelegālās imigrācijas krīzi un pārdalīt uz citām dalībvalstīm 120 000 patvēruma meklētāju, kuri ieradušies Itālijā, Grieķijā un Ungārijā.

Skaties video!

1 komentārs

TOP komentāri

  • doremi
    +2

    doremi

    nu vai tad ta var paša aukstumā ciemiņus pieņemt??

    22.09.2015 09:26

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas