Kozlovskis paziņo, ka nedosies uz Briseli risināt bēgļu jautājumu

0 komentāri

Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis paziņojis, ka šodien nedosies uz Briseli, kur notiks Eiropas Savienības iekšlietu ministru sarunas par papildu bēgļu uzņemšanu.

Lēmumu viņš pamato ar to, ka Latvijai nav savas nostājas bēgļu jautājumā, jo koalīcijai par to nav izdevies vienoties.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ministra vietā Latviju sanāksmē pārstāvēs pastāvīgā Latvijas pārstāve Eiropas Savienībā Ilze Juhansone.

Tieslietu un iekšlietu ministru padomes sanāksmē šodien tiks apspriests Eiropas Komisijas prezidenta Žana Kloda Junkera piedāvājumu obligātā kārtā uzņemt 160 tūkst. imigrantu no Itālijas, Grieķijas un Ungārijas. Latvijai papildus būtu jāuzņem 526 bēgļi un šobrīd to atbalsta tikai koalīcijā esošā Vienotība. Premjerei Laimdota Straujumai šo situāciju pārrunājusi arī ar Eiropas Komisijas prezidentu Žanu Klodu Junkeru.

Premjere Laimdota Straujuma gan pieļauj, ka šodien Eiropas Savienības iekšlietu ministri lēmumu par bēgļu papildu uzņemšanu vēl nepieņems, šā jautājuma skatīšanu atliekot līdz oktobrim.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas