Korupcija valstī ir kļuvusi lielāka, uzskata iedzīvotāji

0 komentāri

Liela daļa Latvijas iedzīvotāju uzskata, ka problēmas ar korupciju valstī palielinājušās. Par to liecina Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja pasūtītas Latvijas Faktu aptaujas dati.

6% procenti iedzīvotāju uzskata, ka problēmas, kas saistītas ar augsta līmeņa kukuļošanu, pēdējo četru gadu laikā ir palielinājušās. Tikmēr tikai 15% uzskata, ka šādas problēmas ir samazinājušās. Tāpat 21% iedzīvotāju uzskata, ka palielinājušās problēmas, kas saistītas ar mazāka līmeņa kukuļošanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Savukārt 16% respondentu norādījuši, ka šīs problēmas samazinās. Aptauja rāda, ka ziņot par korupcijas gadījumiem atklāti ir gatavi 12%, ziņot anonīmi 28%, tomēr liels skaits jeb 33% iedzīvotāju nav gatavi ziņot par korupciju vispār.

“Tā tendence pieaug, iedzīvotāji ir gatavi ziņot, tostarp ziņot KNAB. To mēs skatāmies no iesniegumiem un aptaujas. 2015. gadā pieaug cilvēku skaits, kas gatavi ziņot, salīdzinot ar 2014. gadu,” saka KNAB šefs Jaroslavs Streļčenoks.

KNAB pērn ir saņēmis ap 1200 ziņojumu par koruptīvām darbībām, otrdien žurnālistus informēja biroja vadītājs Jaroslavs Streļčenoks.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas