Kordiriģente Aira Birziņa – cilvēks, kas mīl savu darbu un latiņu liek ļoti augstu

0 komentāri

Mūzikas atskaņojums ir māksla tagadnē, un to, kas izskanējis, nekad vairs nevarēs mainīt, saka kordiriģente Aira Birziņa, kura savu kvalitātes un atbildības latiņu stāda ļoti augstu.

Aira Birziņa ir Latvijas Mūzikas akadēmijas asociētā profesore kora diriģēšanā un ar koriem guvusi uzvaras starptautiskos konkursos. Viņa bijusi triju Dziesmu svētku virsdiriģente un dažādu kora mūzikas pasākumu iniciatore un organizatore. Birziņa vada sieviešu korus Dzintars un Rasa, Rīgas Doma kora skolas meiteņu kori. Kā eksperte viņa darbojusies daudzās Latvijas un arī starptautisku koru konkursu žūrijās.

Skaties foto:

Atgādināsim, ka LNT Ziņu dienests 20. sezonā septembrī ik dienu vēlas jums parādīt kādu no televīzijas īpaši sagatavotajiem 20 stāstiem no sirds. Stāsti tika veidoti, tiekoties ar cilvēkiem, kuri, tāpat kā LNT komanda, mīl savu darbu.

Skaties video:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas