“Kopumā pacienta stāvoklis ir labs” – Vējoņa veselību raksturo ārsti

0 komentāri

Valsts prezidents Raimonds Vējonis pagaidām turpinās ārstēšanos intensīvās terapijas nodaļā, jo vēl ir nepieciešama aprūpe pēc veiktās sirds operācijas, tā pēc 1. februārī veiktās apskates secinājuši Paula Stradiņa slimnīcas ārsti.

“Kopumā pacienta stāvoklis ir stabils, ņemot vērā saslimšanas raksturu. Tiek turpināta uzsāktā terapija,” norāda slimnīcas pārstāvji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Atgādināsim, ka Valsts prezidents Raimonds Vējonis 18. janvārī tika nogādāts Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionārā Gaiļezers. Vēlāk prezidentam tika veikta sirds operācija.

Ārsti jau ziņoja, ka lems par pacienta pārvešanu uz nodaļu, pamatojoties uz izmeklējumu un analīžu rezultātiem un kopējā veselības stāvokļa izvērtējumu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas