Kopš biļešu cenu kāpuma par 5% samazinājies pasažieru skaits; Rīgas mērs to vērtē pozitīvi

1 komentārs

Gada sākumā Rīgas dome pieņēma lēmumu gandrīz divas reizes divkāršot Sabiedriskā transporta biļešu cenas. Marts bija pirmais mēnesis, kad galvaspilsētas autobusos, trolejbusos un tramvajos rīdzinieki brauca tikai pēc dārgā tarifa.

Uzņēmums Rīgas satiksme aprēķinājis, ka sabiedriskā transportā, salīdzinot ar pagājušā gada martu, pasažieru skaits, kuri ikdienā izmanto sabiedriskā transporta pakalpojumus, samazinājies par 5%.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Rīgas mērs Nils Ušakovs uzskata, ka šis rādītājs ir drīzāk pozitīvs, nevis negatīvs, arī ieņēmumi neatpaliekot no prognozētā.

”Ieņēmumi ir lielāki tāpēc, ka cenas ir palielinātas, un tas nozīmē, ka uzstādītais mērķis, ka uzņēmums, tagad dzīvos ar attiecīgi mazāku dotāciju, arī tiek sasniegts,” norāda Ušakovs.

Vairāk skaties pievienotajā video!

1 komentārs

TOP komentāri

  • Ice
    0

    Ice

    Cilvēki, brauciet ar Alviksa vai Panda taxi. Ticiet man, ir lētāk, ērtāk. Lai Ušakovs saprot, ka tās viņa ikmēneša štukas neviens sabiedrisko lietojošais parastais latvietis nepelna, tāpēc arī to bomžtransportu nevar atļauties.

    20.04.2015 19:20

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas