Koncertzālē Rīga siltumu un elektrību nodrošinās kā katastrofu gadījumā

0 komentāri

Īres nemaksāšanas konflikts starp Zinātņu akadēmiju un koncertzāli Rīga nonācis tik tālu, ka koncertzālē siltumu un apgaismojumu nodrošinās līdzīgi kā katastrofu gadījumos – ar mobilajiem ģeneratoriem.

Lai arī pasākumi koncertzālē atcelti līdz mēneša beigām, nauda par nopirktajām biļetēm uz līdz šim nenotikušajiem koncertiem cilvēkiem netiek atdota.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Centrālapkure šajā sezonā koncertzālei nav pieslēgta vispār, taču pasākumi zālē vēl notika, jo telpas tika sildītas ar elektrību. Taču kopš gada sākuma nav arī tās.

Tās ir sekas konfliktam, kas zāles vadītājam Jurim Milleram ilgstoši izveidojies ar telpu īpašnieku – Latvijas Zinātņu akadēmiju. Strīda pamatā ir domstarpības par līguma nosacījumiem, precīzāk – īres maksu.

Foto

Tā kā progress nav panākts, Zinātņu akadēmija līgumu vienpusēji lauzusi. Kā LNT Ziņām skaidro akadēmijas tās nolīgtais jurists – tā kā Millers līguma laušanu ir apstrīdējis tiesā, elektrības atslēgšana ir likumīgs veids, kā piespiest nomnieku telpas pamest.

Jura Millera centieni izveidot alternatīvu elektrības pieslēgumu cieta neveiksmi. Pārvades kompānija Sadales tīkls apgalvo, ka bez ēkas īpašnieka atļaujas to darīt nevar.

Sēžot pustumsā un aukstumā, Millers domā, ka dīkstāve būšot, ilgākais – vienu mēnesi.

Kā vēsta koncertzāles mājaslapa, tuvākais pasākums tagad gaidāms 30. janvārī. Par nopirktajām biļetēm uz nenotikušajiem pasākumiem cilvēkiem nauda pašlaik netiek atmaksāta. Tās šobrīd var tikai mainīt uz vēlāku laiku.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas