Komisiju Streļčenoka vērtēšanai tomēr neveidos

0 komentāri

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) dabību iespējams normalizēt arī ar citiem pasākumiem, tāpēc komisija, kas vērtēs biroja vadītāja Jaroslava Streļčenoka atbilstību amatam, tomēr netiks veidota.

Tā pēc tikšanās ar Ministru prezidenti Laimdotu Straujumu paziņoja ģenerālprokurors Ēriks Kalnmeiers.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viņš uzver, ka tas gan nenozīmē, ka nākotnē šī komisija netiks izveidota, bet patlaban gan viņš, gan arī premjerministre nesaskata pamatu tās izveidošanai. Visticmāk, tiks veikti citi pasākumi.

Amatpersonas piektdien, 13. jūnijā, spriedušas arī par Streļčenoka atbildības izvērtēšanu. Tāpat kā pērn, arī tagad varētu tikt veidota komisija, kas izvērtēs Streļčenoka darbību.

Iepriekšējā komisija KNAB priekšnieka darbu novērtēja ar “C”, kas pielīdzināms novērtējumam labi. Ir pagājuši seši mēneši, tāpēc esot jāveido jauna komisija, kura izvērtēs, kādas pārmaiņas šajā laikā ir notikušas, vai ir ņemti vērā trūkumi, un vai kaut kas ir darīts, lai tos novērstu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas