Kolorīti! Rubiks un antiglobālisti pie Saeimas protestē pret spiegu likumu

0 komentāri

Ceturtdienas rītā pie Saeimas sapulcējās aptuveni 30 Latvijas sociālistiskās partijas biedri un antiglobālisti. Viņi skaļi protestēja pret tā dēvētā spiegu likuma izskatīšanu parlamenta sēdē.
Deputāti šo jautājumu izņēma no darba kārtības. Taču iemesls nebija sociālistu protests.

Sociālisti mītiņā akcentēja, ka spiegu likumu patiesais mērķis ir nevis pretdarbība hibrīdkaram, Krievijas propagandai, bet gan policejiskas valsts izveide. Protestētājiem rokās bija sarkanie karogi un plakāti, turklāt antiglobālisti skaļrunī izkliedz deputātiem neglaimojošas replikas.

Foto

Skaties video!

Valsts prezidenta izbrāķētos labojumus krimināllikumā tagad uzlabo Saeimas juridiskā komisija. Prezidents uzskata, ka jāizstrādā precīzs un nepārprotams regulējums, kas neapdraud tādas vērtības kā vārda, pulcēšanās un biedrošanās brīvība. Deputātiem ar uzlabojumiem neveicas tik raiti kā prognozēts, tāpēc šodien šo jautājumu izņēma no Saeimas sēdes darba kārtības.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas