Koblenz izvērtēs apsardzes darbinieka rupju izturēšanos pret pasažieri

0 komentāri

SIA Rīgas satiksme (RS) ir sazinājusies ar apsardzes firmu Koblenz, lai lūgtu paskaidrojumus par viņu darbinieka rupju komunikāciju ar kādu iedzīvotāju kontroles reida laikā, pastāstīja RS preses pārstāvis Viktors Zaķis.

SIA Koblenz Drošība komercdirektors Lauris Vašuks apliecināja, ka uzņēmumā sākta iekšējā izmeklēšana notikušā apstākļu noskaidrošanai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Minēto situāciju vakar nofilmējis kāds notikuma aculiecinieks.

Video redzams, kā RS piesaistītais Koblenz apsardzes darbinieks, lietojot rupjus vārdus, draud jaunietim atņemt telefonu un pieprasa, lai viņš pārstāj filmēt notikušo, piedraudot arī salauzt rokas.

Zaķis, komentējot situāciju, norādīja, ka biļešu kontrolieri ir tiesīgi izmantot bezbiļetnieka personu apliecinošus dokumentus, lai aizpildītu rēķinu par soda apmaksu, kas personai jānomaksā vēlāk. Viņš skaidroja, ka pretlikumīga rīcība no RS darbinieku puses video nav konstatēta, savukārt Koblenz no RS puses lūgts izvērtēt konkrētā darbinieka rīcību.

Minētais video tikšot izvērtēts, un gadījumā, ja tiks konstatēti Kontroles daļas vai apsargu pārkāpumi, vainīgie tikšot sodīti.

Zaķis arī akcentē, ka RS neatbalsta rupju izturēšanos pret klientiem, taču vienlaikus atgādina, ka katra pasažiera pienākums ir veikt brauciena reģistrāciju.

Vašuks, komentējot notikušo, atzina, ka “šajā situācijā darbinieks rīkojies nedaudz pārspīlēti”. Uzņēmuma pārstāvji vēlas noskaidrot visus lietas apstākļus, tādēļ sākta iekšējā izmeklēšana.

“Mūsu darbiniekiem ir stingras un konkrēti atrunātas instrukcijas, kā rīkoties dažādās situācijās. Tomēr, ņemot vērā cilvēcisko faktoru un cilvēku dažādo reakciju uz apsargu darbu, katrs gadījums jāizskata un jāanalizē atsevišķi. Mēs priecājamies, ka cilvēki pievērš tam uzmanību un ir vērīgi, tas palīdz mums uzlabot pakalpojuma kvalitāti,” pauda Vašuks.

Kopumā cilvēki apsargu darbu sabiedriskajā transportā uztverot mierīgi un esot pozitīvi un saprotoši.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas