Ko Vējonis iesaka lasīt Skaties.lv?

0 komentāri

Latvijas prezidents Raimonds Vējonis, kā izrādās, ir Skaties.lv lasītājs un savā Twitter kontā atsaucies uz portālā publiskoto interviju ar viņu.

Šorīt prezidents viesojās LNT raidījumā 900 Sekundes un runāja par vairākiem sabiedrībā aktuāliem procesiem, tostarp plaši apspriesto bēgļu jautājumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vējonis norāda, ka līdzšinējais valdības darba temps nav bijis apmierinošs. Kaut arī izskanējušas runas par 250 bēgļu uzņemšanu, pēdējās dienas tiek minēts jau daudz lielāks patvēruma meklētāju skaits, bet valdība joprojām nav pārrēķinājusi, vai valstij tiešām būtu iespējas uzņemt vēl vairāk bēgļu.

Vienlaikus prezidents norāda, ka Latvija iebilst pret jebkādām obligātām bēgļu kvotām un vēlas piedalīties solidāri uz brīvprātības principa.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas