Ko nozaudē cilvēki vilcienos un lidostā?

0 komentāri

Policista rācija, zobu protēzes, lāpstas un slēpes – to visu mēdz aizmirst pasažieri vilcienos. Tikmēr lidmašīnās un lidostās cilvēki uzvedas daudz disciplinētāk – tur arvien retāk kāds kaut ko pazaudē.

Lidostā ”Rīga” bagāža mēdz pazust 45 reizes retāk, salīdzinot ar citām Eiropas lidostām, stāsta uzņēmumā ”Havas Europe”, kas ik gadu arī lidostā ”Rīga” apkalpo vairāk nekā 1,5 miljonus pasažieru ar vairāk nekā miljons bagāžas vienībām. ”Lidostā Rīga” pazaudēto bagāžas vienību skaits ir uzskatāms par ļoti zemu – vidēji divas somas uz tūkstoš pasažieriem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Savukārt vilcienos vidēji gadā tiek atrasti aptuveni pieci simti mantu, un puse no tām tiek atdota īpašniekiem. Pārējās, ne tik vērtīgās mantas, piemēram, lietussargi un cimdi, tiek utilizētas, bet datori un mobilie telefoni turpina ”gaidīt” savus īpašniekus policijas iecirknī.

Savdabīgākās mantas, ko cilvēki ir atstājuši vilcienos, ir bijusi josta ar policijas rāciju, slēpes, lāpstas, celtniecības materiāli un zobu protēzes.

Plašāk par šo tematu – LNT raidījuma “900 sekundes” sagatavotajā sižetā!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas