KNAB izsauc tiesībsargu saistībā ar iespējamu interešu konfliktu

0 komentāri

Tiesībsargam Jurim Jansonam jāsniedz paskaidrojumi Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojam par iespējamu interešu konfliktu.

Jansons saņēmis KNAB vēstuli ar aicinājumu ierasties iestādē un sniegt paskaidrojumus par valsts amatpersonai noteikto ierobežojumu un aizliegumu pārkāpšanu. Konkrēts pārkāpums izsaukumā Jansonam nav minēts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tiesībsargs nosūtījis atbildes vēstuli KNAB priekšniekam Jaroslavam Streļčenokam, tajā norādot, ka viņam nav skaidrs, par kādu pārkāpumu izsaukuma vēstulē runa, jo viņš ievērojis visas likuma prasības.

Aģentūras LETA rīcībā esošā informācija liecina, izsaukums, iespējams, varētu būt saistīts ar Jansona darbību izdevuma Jurista Vārds Zinātniski konsultatīvajā padomē. KNAB izsaukumus, iespējams, varētu būt saņēmušas arī citas padomē esošās personas.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas