Klajā laista jauna pastmarka par godu Latvijas prezidentūrai

0 komentāri

Klajā otrdien, 6. janvārī, laista pirmā Latvijas Pasta šogad izdotā pastmarka un tā ir veltīta Latvijas prezidentūrai Eiropas Savienības Padomē. Šodien notika pastmarkas pirmās dienas zīmogošana .

Jaunā pastmarka  izdota 200 tūkstošos eksemplāru. Tās nominālvērtība ir 64 centi, kas atbilst vienkāršas pastkartes nosūtīšanai uz jebkuru no Eiropas Savienības valstīm.

Pastmarkas dizaina autors ir mākslinieks Ģirts Grīva un tajā izmantots dizainera Gunāra Lūša Latvijas prezidentūras oficiālais logo – arhetipisks dzirnakmens tēls.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas