Ķirurgs Lācis, kurš veica pirmo sirds transplantāciju Latvijā: Ne velti sakām, ka mīlam no sirds

0 komentāri

Sirds ķirurģijas centra vadītājs profesors Romans Lācis, kurš pirms 13 gadiem veica pirmo sirds transplantāciju Latvijā, uzskata, ka viņa darbs ir ne tikai atbildīgs, bet reizē arī cēls un simbolisks, jo ne velti taču sakām, ka mīlam kādu no visas sirds.

Profesora vārds ir saistīts ar pašu pirmo sirds transplantāciju Latvijā, kas tika veikta pirms 13 gadiem, taču pavisam nesen – pirms dažām nedēļām – viņa vadībā pirmo reizi sirds transplantācija tika veikta arī bērnam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kopumā kopš 2002. gada Latvijā ir veiktas 20 sirds transplantācijas. Ik gadu Romana Lāča vadītajā Sirds ķirurģijas centrā tiek veikts vairāk nekā tūkstoš operāciju. Par izcilu ieguldījumu kardioķirurģijas attīstībā Romans Lācis saņēmis Stradiņa balvu, viņš ir arī Triju Zvaigžņu ordeņa virsnieks.

Skaties foto:

Skaties video!

Skaties pilno interviju:

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas