Ķirurgam, kurš glābis vairāku cilvēku dzīves, steidzami nepieciešama palīdzība

13 komentāri

”Slēpošanas instruktoram, dakterim, brīnišķīgam cilvēkam Kārlim Spurim ir nepieciešama palīdzība! Kārlis nesen piedzīvoja aortas plīsumu, tika operēts, nedēļu nogulēja komā. Šobrīd ir vajadzīga mūsu palīdzība, lai Kārlis var ārstēties rehabilitācijas centrā,” vēsta ieraksts sociālajā tīklā Facebook.

Kārlis Spuris ir Rīgas 1. slimnīcas ķirurgs, īpaši specializējies endokrīnajā ķirurģijā. Prakses laikā veicis ļoti lielu skaitu vairogdziedzera operāciju. Sadarbība ar endokrinologiem visā Latvijā un bijušo pacientu ieteikumi ir ceļi, kā pacients atrod ārstu un savas problēmas risinājumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Dr. Spuris nekad neuzspiež pacientiem operācijas nepieciešamību, bet izskaidro, kāds ir risks, ja tā netiks veikta. Ārsts īpaši akcentē komunikācijas nozīmi ar pacientiem gan pirms, gan pēc operācijas posmā.

Ārstam prieks par jaunajām operāciju zālēm, jo uzlabosies arī ārstu un personāla darba apstākļi. Inovatīvās tehnoloģijas dos iespējas veikt jaunas un līdz šim plaši nepraktizētas operācijas. Viss tikai tāpēc, lai operācija, kas ir psiholoģiski un fiziski komplicēts process pacientam, kļūtu komfortablāks, radītu mazāk operācijas traumu un ātrāk atgrieztu cilvēku ikdienas dzīves ritmā.

”Tagad dakterim Kārlim Spurim atgriezties ikdienas dzīvē varam palīdzēt mēs visi! Viņa ģimene būs ļoti pateicīga par jebkura apmēra materiālo palīdzību Kārļa ārstēšanai.”

13 komentāri

TOP komentāri

 • Larisa Freija
  +11

  Larisa Freija

  Palīdzēsim Kārlim-cilvēciskam un labam ārstam un burvīgam cilvēkam!

  05.08.2015 07:17

 • Jozefs
  +9

  Jozefs

  Viņš tiešām ir viens no labākajiem! Žēl ka tā noticis.

  04.08.2015 21:43

 • armins
  +8

  armins

  Pazistams .Labsirdigs izpalidzigs cilveks

  05.08.2015 02:28

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas