Ķesteris par Triju zvaigžņu ordeņa saņemšanu: mani vectēvi būtu lepni

0 komentāri

Dailes teātra un seriāla Ugunsgrēks aktieris Ģirts Ķesteris, komentējot Triju Zvaigžņu ordeņa saņemšanu, uzskata, ka viņa vectēvi, kas savulaik bijuši Latvijas armijas virsnieki, būtu patiesi lepni ar aktiera sasniegumu.

”Acīmredzot, ir kaut kas ko esmu pārmantojis un, nenoliedzami, esmu priecīgs par apbalvojumu,” Skaties.lv pavēstīja Ģirts Ķesteris. Aktieris atklāja, ka ziņas par apbalvojumu nav bijušas pilnīgs pārsteigums, jo kaut ko esot nojautis. ”Protams, nāca, jautāja kolēģiem par mani. Kaut kādu uzmanību jutu,” atklāj Ģ. Ķesteris, ”tomēr teikt, ka biju drošs, ka tikšu apbalvots ar Triju Zvaigžņu ordeni, protams, nevaru.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vaicāts, vai Ģ. Ķesterim ir skaidrs, par ko viņam piešķirts apbalvojums, aktieris izteica minējumu, ka tā varētu būt viņa nacionālpatriotiskā nostāja un lojalitāte gan Latvijai, gan Valmierai, no kuras aktieris nācis.

”Pat ja redzu, ka varbūt kaut kas iet ne tā, kā gribētos, man ir svarīgi piedalīties, būt aktīvam pilsonim,” atklāja Ģ. Ķesteris, ”uzskatu, ka arī katram vīrietim, uzsveru, katram, ir iespēju robežās jādara, lai šī pasaule kļūtu labāka.” Kā Skaties.lv norādīja Ordeņu kapitulā, Ģirtam Ķesterim apbalvojums piešķirts  ”par nopelniem Latvijas kultūrā, radošo ieguldījumu Latvijas profesionālajā teātra mākslā”.

Aktieris gan neatklāja, vai publiski nēsās  apbalvojumu, taču jokojot izteica cerību, kas nekļūs pārlieku lepns, uz ko esot norādījuši arī viņa kolēģi – Dailes teātra aktieri. ”Man teātrī vaicā, kā mani tagad godā,” par kolēģu zobgalībām stāsta aktieris. Ģ. Ķesteris pēc apbalvojuma saņemšanas kļūs par Triju zvaigžņu ordeņa virsnieku.

Triju zvaigžņu ordenis Ģ. Ķesterim un citiem kavalieriem, kuru vidū ir bijušais premjers Valdis Dombrovskis un bijuši kultūras ministre Helēna Demakova, 18. novembrī pasniegs valsts prezidents Andris Bērziņš svinīgā ceremonijā Melngalvju namā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas