Ķemeru nacionālajā parkā attīrītas vairākas upes

0 komentāri

Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) speciālisti Ķemeru nacionālajā parkā ir attīrījuši vairākas upes,vēsta  DAP pārstāve Ilze Vanaga.

Izmantojot speciālu tehniku, trīs upes – Slocene, Vēršupīte un Vecslocene – ir attīrītas no sanesumiem, sakritušiem kokiem un bebru dambjiem. Slocenes gultne un izteka attīrīta pie Krievu salas Kaņiera ezerā, Vecslocenes gultne atsevišķos posmos no Slokas ezera līdz Lielupei, Vēršupītes gultne posmā no Ķemeriem līdz Slokas ezeram. Kopumā šo upju attīrīšanas darbi veikti gandrīz četru kilometru garumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

DAP par Slocenes, Vēršupītes un Vecslocenes regulāru attīrīšanu no sanesumiem un bebru dambjiem rūpējas jau vairāku gadu garumā. Šo upju brīvs tecējums nodrošina zivju migrāciju, kā arī veicina hidroloģiskā režīma uzlabošanos Ķemeros un citās tuvumā esošajās apdzīvotajās vietās.
Ķemeru nacionālā parka ūdensteču attīrīšana no dažāda veida sanesumiem veikta, īstenojot Lauku atbalsta dienesta finansētu projektu Zivju migrācijas ceļu attīrīšana.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas