“Tumsa” no Ķekavas atkāpjas; iedzīvotāji ziņo par elektropadeves atjaunošanu

0 komentāri

Šodien pēcpusdienā Ķekavas un Baldones apkārtnē vairāki tūkstoši iedzīvotāji palika bez elektrības. Par to skartajām mājsaimniecībām tika paziņots ar īsziņas palīdzību. AS Sadales tīkls elektroenerģijas padevi solīja atjaunot pēc iespējas ātrāk, un tas arī izdodas – sociālajos tīklos parādījušās pirmās prieka pilnās ziņas no iedzīvotājiem.

Kā Skaties.lv uzzināja AS Sadales tīkls, elektroapgāde atjaunota 4300 klientiem Ķekavas, Baldones un Olaines novadā. Jāatgādina, ka elektroapgāde kopumā skārusi nedaudz vairāk nekā 10 tūkst. uzņēmuma klientu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jau ziņojām, ka tehnoloģisks traucējums noticis 20 kV (kilovoltu) iekārtā.

AS Sadales tīkls operatīvā izbraukumu brigāde nekavējoties uzsākusi bojājuma lokalizēšanu, lai visiem klientiem atjaunotu elektroenerģijas piegādi pēc iespējas ātrāk.

Pēc aculiecinieku teiktā, elektrības padeve bijusi pārtraukta arī Ķekavas vistu fabrikai, taču tur tā neilgi pēc tam atjaunota.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas