Kauns! Pusaudži ar akmeņiem apmētā pensionāri

7 komentāri

Skolās jau sācies vasaras brīvlaiks, un jaunieši siltajā laikā steidz izlikt pa ziemu uzkrāto enerģiju dažnedažādos veidos. Kāds meklē algotu darbu, kāds palīdz vecvecākiem laukos, citi izklaidējas un atpūšas, bet vēl kāds uz Rīgas bruģa laiku kliedē, bojājot citiem cilvēkiem dzīvi un apkārtējo vidi.

Pensionāre Rita stāsta par vairākiem agresīvi noskaņotiem zēniem, kas neliek mieru apkārtējiem iedzīvotājiem. Viņi ne reizi vien apmētājuši vietējos kaķus un viņu barotājas. Mests arī Ritai pa logiem, viens no jauniešiem pat centies ierāpties balkonā, taču cauri restēm nav ticis. Tajā pašā laikā pārējie atkailinājušies un rādījuši Ritai plikas pēcpuses.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Par notikušajiem uzbrukumiem un ņirgāšanos ziņots arī policijai, diemžēl likumsargi neizklausījušie ieinteresēti kundzei palīdzēt.

Ja likumsargi nepalīdzēs, Rita pati ar kaimiņiem apņēmusies rīkot iedzīvotāju patruļas, lai vakaros rajonā būtu miers un kārtība. Diemžēl cita ceļa, kā cīnīties ar neaudzinātiem pusaudžiem, šobrīd nav, un Rita secina, ka tādu rajonā ir gaužām daudz.

Skaties video:

7 komentāri

TOP komentāri

 • !!!zvirbulis
  +9

  !!!zvirbulis

  un atkal neieinteresība ??? šmurguļu bars ,tikuši no skolas ārā ,sāk tiranizēt Aglonas ielu

  06.06.2015 10:38

 • es
  +6

  es

  Šausmas. Tādus uz koloniju vai armiju! Necilvēki!!

  06.06.2015 09:07

 • zurka
  +3

  zurka

  Vecāku vārdus studijā! Lai beidzot arī audzina.

  06.06.2015 15:21

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas