Katrs trešais Latvijas iedzīvotājs uzskata, ka jaunajā valdībā nav profesionālu ministru

1 komentārs

Jau šonedēļ, visticamāk, tiks apstiprināta Māra Kučinska valdība. Tajā gan jauni būs tikai divi ministri – pārējie turpinās darbu Ministru kabinetā, tiesa samainot amatus.

Pētījumu aģentūras TNS veiktā aptauja rāda, ka tikai 11% Latvijas iedzīvotāju uzskata, ka Kučinska valdības ministri ir profesionāli.

Ceturtā daļas (26%) Latvijas iedzīvotāju viedoklis dalās – viņi saka: ministri nav īsti profesionāli, bet par gluži neprofesionāliem viņus arī nevar saukt. Katrs trešais Latvijas iedzīvotājs uzskata, ka jaunajā valdībā nav profesionālu ministru.

Ja runā par sabiedrības viedokli par to, vai Kučinska valdība spēs sekmīgi strādāt, tad 26% aptaujāto uzskata, ka “jā”, spēs. Tomēr puse (52%) netic tam, ka šis Ministru kabinets spēs sekmīgi nostrādāt līdz nākamās, 13. Saeimas vēlēšanām. 22% iedzīvotāju nav vēl viedokļa par nākamo valdību.

Video

1 komentārs

TOP komentāri

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas