Katra piektā māja Latvijā ir potenciāli bīstama, atklāj Būvniecības valsts kontrole

0 komentāri

Katra piektā ēka Latvijā ir uzskatāma par bīstamu un potenciāli draudīgu, tā intervijā LNT raidījumam 900 Sekundes šorīt atzina Būvniecības valsts kontroles biroja direktors Pēteris Druķis.

Būvniecības valsts kontrole ir secinājusi, ka piektdaļa ēku Latvijā ir uzskatāmas par bīstamām. Šī bīstamība gan nav tik liela, lai novērstu problēmas nekavējoties, tomēr tas ir pietiekami būtisks aspekts, lai šīs ēkas nākotnē nekļūtu par draudu iedzīvotājiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Visbiežākās problēmas ir saistītas ar ugunsdrošību, secina Būvniecības valsts kontrole.

Tāpat Rīgā ir atsevišķas iestādes, kur uzturēties ir pat bīstami. Viena no tādām ir Rīgas cirks, kas, pēc Druķa domām, ir viena no bīstamākajām konstatētajām ēkām un apdraudējumu rada jau vairākus gadus.

Skaties video:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas