Kas vainojams pie ārkārtas situācijām Centrālajā stacijā?

0 komentāri

Kāda TV3 raidījuma Bez Tabu skatītāja nobažījusies par notiekošo Rīgas Centrālajā stacijā. Skatītāja apkopojusi ziņu portālu rakstus par ārkārtas situācijām lielākajā Latvijas dzelzceļa stacijā un konstatējusi, ka tikai daļā šo rakstu minēts par saņemtu zvanu, kā dēļ noteikts ārkārtas stāvoklis.

Savukārt citos gadījumos rakstos nav minēts, kāds ir iemesls stacijas slēgšanai vien norādīts, ka ir ārkārtas stāvoklis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Skatītāja nobažījusies par to, ka, iespējams, stacijas tehniskais stāvoklis ir slikts un tieši tādēļ tā tik regulāri pēdējo mēnešu laikā tiek slēgta. Lai uzzinātu kāds ir patiesais iemesls, mēs devāmies pie jomas atbildīgajiem.

Tāpat nedrīkst aizmirst par to, ka pret šiem zvanītājiem tiek ierosināta civilprasība, kas nozīmē, ka nāksies atlīdzināt nodarīto materiālo kaitējumu.

Mūsu rīcība ir informācija, ka zvanītājs, kurš pēdējo divu mēnešu laikā uzdarbojās ir noķerts un nu savu rīcību smagi nožēlo.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas