Kas Tev jāzina, dodoties vēlēt

0 komentāri

Jau kopš otrdienas, 20. maija, Latvijā ir atvērti Eiropas Parlamenta vēlēšanu iecirkņi, bet kopš trešdienas tajos sākusies iepriekšējā balsošana. Oficiālā vēlēšanu diena ir sestdiena, 24. maijs. Zemāk redzamajā video LNT ziņu komanda ir apkopojusi svarīgāko, kas balstiesīgajiem jāzina, dodoties vēlēt.

Eiropas Parlamenta vēlēšanām Centrālā vēlēšanu komisija ir reģistrējusi 14 partiju un partiju apvienību deputātu kandidātu sarakstus, kuros kopā pieteikti 170 deputātu kandidāti.

Eiropas Parlamenta vēlēšanu dienā, 24.maijā, vēlēšanu iecirkņi Latvijā būs atvērti no pulksten 7.00 līdz 20.00.

Balsošanas dokuments Eiropas Parlamenta vēlēšanās ir pase vai personas apliecība jeb identifikācijas karte.

No 21.līdz 23.maijam vēlēšanu iecirkņos dažas stundas dienā notiks iepriekšējā balsošana:

– trešdien, 21.maijā – no pulksten 17.00 līdz 20.00,
– ceturtdien, 22.maijā – no pulksten 9.00 līdz 12.00,
– piektdien, 23.maijā – no pulksten 10.00 līdz 16.00.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas